Activision Blizzard, Overwatch 2 Tecrübesini Yenileyecek

Overwatch 2’nin nasıl bir fiyasko olduğunu burada tekrar konuşmaya gerek yok sanırım, tam manasıyla dağ fare doğurdu kelamının karşılığı olmuştu çıktığında. Şu an Steam’deki 239 binden fazla incelemede (ki bu çok büyük bir sayı) yalnızca %16 düzeyinde olumlu notu var. Bu da oyunun ne kadar problemli olduğunun bir öteki göstergesi.

Ancak Activision Blizzard, Overwatch 2’den vazgeçmiş değil. Firma yayınladığı blog bildirisiyle Overwatch 2’ye büyük değişiklikler getireceğini, PvP oynanışının daha ödüllendirici ve eğlenceli olmasını sağlayacağını söyledi.

Ekip oyunculardan gelen geribildirimleri duyduklarını ve çok büyük güncellemeler planladıklarını da söylüyor.

“Duyduğumuz geribildirimlerden biri de sahip olduğunuz dereceyi bilmenin, derecenizin neden arttığı yahut azaldığına dair hiçbir şey söylemediğiydi. Her bir maçıa daha fazla saydamlık sağlamak üzere bundan sonra derecenizi her maçtan sonra güncelleyeceğiz ve Skill Division’lar ortasında ne kadar ilerleme kazandığınızı yahut kaybettiğinizi göstereceğiz.”

“Overwatch 2 özünde rekabetçi bir oyun, bu yüzden de ana sistemlerin ve rekabet sisteminin mümkün olduğunca yenilikçi ve erişilebilir olması gerekiyor. Bu temel sistem değişikliklerine ek olarak Pharah ve Junkertown’da da değişiklikler yapacağız.” diyor geliştirici takım.

Overwatch 2 – Season 9: Champions, 13 Şubat’ta yani yarın başlayacak.

Oyun Haberleri

Gönderiliyor
Kullanıcı oyu
0 (0 Oy)