Atlas Fallen’ın Çıkış Tarihi 3 Ay Ertelendi

Deck13 ve Focus Entertainment, Atlas Fallen’ın çıkış tarihini daha bu ayın başında ilan etmişlerdi. Artık de bir erteleme haberiyle karşımızdalar.

Deck13’ün Twitter hesabından yapılan paylaşımda; oyun severlere gösterdikleri ilgi ve sağladıkları takviyeden ötürü teşekkür ediliyor, oyunun Pax East’te aldığı olumlu geri bildirimlerden bahsediliyor, sonrasında da mevzu temel soruna geliyor.

Akıllarda yer edecek bir aksiyon-RYO oyunu geliştirmek istedikleri, ilgi cazibeli bir oynanış sunmayı ve büsbütün co-op oynanabilen bir oyun yapmayı amaçladıkları, gayelerini yerine getirebilmek için de bir ölçü daha müddete gereksinim duydukları söyleniyor.

Zorlu bir karar olduğunu belirttikten sonra da oyunun çıkış tarihinin 10 Ağustos olarak değiştirildiği ilan ediliyor. Bu cins erteleme duyurularından alıştığımız üzere oyun severlere gösterdikleri anlayış ve sabırdan ötürü teşekkür edilerek paylaşım noktalanmış durumda.

İlk ilan edilen tarih 16 Mayıs’tı, artık de yaklaşık 3 ay daha bekleyeceğimizi öğrenmiş olduk. Bu bekleyişin sonunda meselesiz bir çıkış yapar umarım.

Oyun Haberleri

Gönderiliyor
Kullanıcı oyu
0 (0 Oy)