Dragon Age’in Eski İşvereni, Dragon Age 4’ün Bitirilmesine Yardım Ediyor

Electronic Arts yaptığı açıklamayla BioWare’in deneyimli ismi, Dragon Age serisinin eski işvereni Mark Darrah’ın Dragon Age: Dreadwolf’un tamamlanmasında yardımcı olduğunu açıkladı.

2020 yılının sonunda genel müdür Casey Hudson ile birlikte BioWare’den ayrılan Darrah, Dragon Age: Dreadwolf’ta danışman sıfatıyla vazife almaya başlamış. Hatta Mass Effect geliştirme takımının de değerli bir kısmı bu projeye kaydırılmış ve geliştirme süreci bir epey hızlandırılmış bu sayede.

“Stüdyomuz en uygun Dragon Age’i yaratmaya odaklanmış durumda: Dreadwolf’u yaratmaya odaklanırken, çekirdek Mass Effect grubu de üretim öncesi çalışmalarına devam ediyor,” demiş BioWare genel müdürü Gary McKay. “Hayranlarımız için en kıymetli olan şeylere odaklanarak Dreadwolf’u geliştirmeye devam ediyoruz. Bu yeni tecrübesi serinin mirasıyla daha da birleştirirken Mark Darrah da Dragon Age’deki uzun yıllara dayanan tecrübesini de beraberinde getirerek takıma danışman olarak katıldı”.

Bu haber Dragon Age: Dreadwolf’un epeyce düzgün yolda olduğunu gösteriyor. Artık bize de çıkış tarihini beklemek kalıyor 🙂

Oyun Haberleri

Gönderiliyor
Kullanıcı oyu
0 (0 Oy)