Honor of Kings, 21 Şubat’ta Ülkemize Geliyor

Level Infinite ve TiMi Studio Group, Honor of Kings’in Türkiye’de resmî olarak 21 Şubat tarihinde, Android ve iOS aygıtlarda çıkacağını duyurdu.Bir taşınabilir MOBA oyunu olan Honor of Kings, birinci olarak Kasım 2015’te oyuncularla buluştu ve kısa müddette kendi tipinde dünyanın en çok oynanan oyunu olarak kabul edildi.

Oyunun Türkiye’de piyasa sürüleceği Şubat 2024 tarihi prestijiyle da Honor of Kings, sert uğraşlarla dolu ekip savaşları ve renkli kahraman takımıyla yeni bir hayran kitlesini de etkilemeyi hedefliyor.

1 milyondan fazla oyuncu Honor of Kings’e ön kayıt oldu

Oyunun resmi çıkışına kadar devam edecek olan ön kayıt programına Türkiye, Orta Doğu, Kuzey Afrika, Doğu Avrupa ve Güney Asya bölgelerinden 1 milyondan fazla oyuncu kayıt oldu. Ön kayıt sürecine dahil olan oyuncular, makul kilometre taşlarına ulaştıklarında ise şu mükafatları kazanacaklar:

  • Oyunun sembolik kahramanlarından biri olan Ying
  • Ying’in Kızıl Püskül kostümü
  • 500 Elmas
  • 2000 Arcana Parçası
  • 5000 oyun içi para
  • Sınırlı bir müddet için tüm kahramanların fiyatsız deneme sürümü

Geliştirici grup, Honor of Kings’in piyasaya sunulduğu tarihten itibaren oynanışı devamlı geliştirmeyi hedefledi. Bu kapsamda 8 yıl boyunca yapılan milyarlarca maçtan elde edilen tecrübeleri kıymetlendiren grup, grup suratı ve stratejisini dengeleyen bir oyun sunmayı hedefliyor.

Türkçe lisan takviyesi mevcut

Honor of Kings grubu, Türkiye’den ön kayıt yaptıran oyunculara düzgün ve istikrarlı bir oyun tecrübesi sunmak için bölgesel sunucuları devreye almanın yanı sıra Türkçe oyun içi metinler ve seslendirme de sunuyor.

300.000 dolar ödül havuzlu turnuva

Türkiye, Brezilya, MENA (Orta Doğu ve Kuzey Afrika) ve CIS (Bağımsız Devletler Topluluğu) bölgelerinden sekiz kadronun seriye devam etme talihi için baş başa uğraş edeceği bir aktiflik olan Intercontinental Invitational’ın ödül havuzu da 300.000 dolar olarak açıklandı. Turnuva Mart ayında İstanbul’da düzenlenecek.

Bol heyecan ve çeşitli ödüllerle geçecek dönemin sonu ise dünyanın dört bir yanından gelecek ekiplerin küresel şampiyon olmak için yarışacağı Honor of Kings Championship Invitational ile sona erecek.

Oyun Haberleri

Gönderiliyor
Kullanıcı oyu
0 (0 Oy)