No Rest for the Wicked’in Erken Erişim Tarihi Ertelendi

Ori and the Blind Forest’ın geliştiricisi Moon Studios’un yeni oyun No Rest for the Wicked için erken erişim takvimi 2024’ün birinci çeyreği olarak açıklanmıştı. Lakin ufak bir erteleme kelam konusu.

Ertelemeyle ilgili bilgi Take-Two Interactive’in mali durum raporunda paylaşılmış durumda. Raporda, No Rest For the Wicked’ın çıkış tarihi “Q1 Fiscal 2025” olarak yer alıyor -ki bu da Nisan-Haziran 2024 devrinde çıkacağı manasına geliyor. Bir öbür sözle oyun birkaç ay ertelenmiş.

IGN de Take-Two CEO’su Strauss Zelnick’e ertelemeyi sormuş ve “Evet, oyunu 1 çeyrek erteledik. Her vakit olduğu üzere daha fazla cilalamaya muhtaçlık duyulduğunu düşündüğümüzde erteliyoruz ve böylelikle olabilecek en uygun hale getirebileceğimizi ve oyunculara daha etkileyici bir tecrübe sunabileceğimizi düşünüyoruz” formunda bir yanıt almış durumda.

Sonuç olarak, No Rest for the Wicked ile buluşmak için birkaç ay daha bekleyeceğiz. Mart ayında gerçekleştirilecek “Wicked Inside” gösterimiyle oyun hakkında daha fazla ayrıntı paylaşılacağı belirtiliyor. Bakalım neler göreceğiz.

Oyun Haberleri

Gönderiliyor
Kullanıcı oyu
0 (0 Oy)