Oyungezer Mecmuamız 2024 Şubat Sayısıyla Karşınızda

Oyungezer’in 195. sayısıyla tekrar karşınızdayız sevgili Oyungezerler! Bu ay size alışık olduğunuz üzere bir değil, tam iki mükemmel kapak hazırladık! Daha doğrusu Aygen hazırladı, biz de ‘vauuv çok hoş olmuş’ dedik.

Bir defa geçtiğimiz ayın en değerli oyunu hiç elbet Tekken 8’di. Beklediğimizden de düzgün çıkan Tekken 8’i kapağımıza taşımasak olmayacaktı. Lakin derken Şubat ayının başında da Persona 3 Reload çıktı ve o da hepimizi kendine hayran bırakmayı başardı. Biz de “neden ikisini de kapağa taşımayalım ki?” deyiverdik işte.

Bu ikisinin dışında Disco Elyisum sevenlerin gönlüne direkt hitap edecek Sovereign Syndicate, tekrar ve tekrar The Last of Us 2 dedirten TLOU 2 Remastered, Cookie Cutter, Palworld üzere incelemeler de tekrar sayfalarımızda. Ayrıyeten bu ay bildiğiniz üzere üç yerli oyunumuz son derece tezli biçimde dünya arenasına çıktı, Anomaly Agent, New Cycle (EE) ve Contain (EE) incelemelerimiz de sayfalarımızdaki yerini aldı.

Büyük belge konusu olarak 2024’te Radarımıza Takılanları okuyacak, Meddya’sıyla Data’sıyla, Piksel’iyle 142 sayfa bitmesin isteyeceksiniz.

Bu ayki sayımızın kapakları şöyle:

Oyungezer dergimizin 2024 Şubat sayısına sahip olmak için yapmanız gereken tek şey her vakit olduğu üzere aşağıdaki özel sayfamızı ziyaret etmek:

Oyungezer Şubat (#195) sayısını buradan indirebilirsiniz

Artık alıştığınız üzere üzere formumuzu doldurduğunuzda derginizi indirebileceğiniz linkler anında email kutunuza düşmüş olacak ve dergimizin keyfini çıkarabileceksiniz.

Dergimizin evvelki dijital sayılarına toplu halde ulaşmak için şu sayfayı kullanabileceğinizi de hatırlatayım. Ayrıyeten bildiğiniz üzere bugüne kadar çıkan tüm sayılarımızı da dijitalleştirmiş ve sizlere sunmuştuk. Dijital arşivimize de şuradan ulaşabilirsiniz.

Gelecek aya görüşmek üzere, yeterli okumalar!

Oyun Haberleri

Gönderiliyor
Kullanıcı oyu
0 (0 Oy)