Pocketpair Uyarıyor: Taşınabilir Palworld Klonlarına Güvenmeyin!

İnternetin sevgilisi olan Palworld, bir müddet daha gündemimizi meşgul edecek üzere. Ancak bu sefer çok daha değerli bir sebepten dolayı karşınızdayız. Geliştirici Pocketpair, son devirlerde taşınabilir platformlarda çıkan çeşitli “Palworld” klonlarının, önemli birer sorun olduğunu açıkladı.

Stüdyonun resmi Twitter hesabından atılan tweet’te şu sözler var:

“Palworld’ün rastgele bir taşınabilir versiyonu yok. “パルワールド” ya da Palworld ismini kullanan AppStore ve Google Play uygulamalarına prestij etmeyin. Bu oyunlar şirketimiz ile kontaklı değil. Mevzuyu Apple ve Google’a taşıdık. Bu uygulamaların ferdî bilgilerinizi çalabileceğini unutmayın.”

Yani aman diyeyim Palworld oynayacağım diye cüzdandan olmayın. Google Play Store üzerinde “Palworld” sözünü arattığımda genelde üçüncü parti Palworld yardımcı uygulamaları (haritayı, Pal kombinasyonlarını vs. gösteren) görüyorum. Lakin AppStore’da “PalsWorld Collector” isimli farklı bir oyun var.

Oyunun açıklamasında da bir “Pals Koleksiyoncusu” olduğunuz ve dünyadaki “şirin” Pals’ları toplamanız gerektiği belirtilmiş.

Oyun Haberleri

Gönderiliyor
Kullanıcı oyu
0 (0 Oy)