PS Plus Essential Şubat 2024 Oyunları Muhakkak Oldu

PS Plus Essential abonelerinin Şubat ayında fiyatsız olarak alabilecekleri oyunlar aşikâr oldu. Bu ay bizleri Foamstars, Rollerdrome ve Steelrising üçlüsü bekliyor sevgili Oyungezerler.

Foamstars’ın çıkış ayında PS Plus oyunu olacağını daha evvelce öğrenmiştik aslında. Her ne kadar Square Enix “Oyunumuzun Splatoon ile alakası yok, ortada benzerlik kurmayın” diye serzenişte bulunuyorsa da birinci görüşte akıllara Splatoon serisinin gelmesi çok da şaşırtan olmasa gerek. Foamstars’ın nasıl bir farklılık sunduğunu önümüzdeki haftadan itibaren göreceğiz artık.

Şubat ayının 2. oyunu Rollerdrome da renkli bir görsel usule sahip oyunlardan. 2022’de State of Play’de duyurulmuş ve geçtiğimiz yıl oyun severlerle buluşmuştu. Bir yandan patenleriniz üzerinde gösteri yapıp bir yandan rakiplerinize mermi yağdırdığınız bir aksiyon oyunu. Geçtiğimiz aylarda Game Pass oyunları ortasına katılmıştı. Artık de sıra PS Plus’a gelmiş demek ki.

PS Plus Essential aboneleri için ayın son oyunu da Steelrising. Alternatif bir Fransız İhtilali kıssası sunuyor bizlere. Farklı bir soulslike tecrübesi olarak kıymetlendirilebilir. En azından ilgi cazip teması için bir talih verilebilir diye düşünüyorum.

Bu ayın oyunlarını 6 Şubat’tan itibaren oyun kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Bakalım PS Plus Extra & Deluxe kataloğuna eklenecek oyunlar hangileri olacak.

Oyun Haberleri

Gönderiliyor
Kullanıcı oyu
0 (0 Oy)