PS5 çıkış oyunu ‘Sackboy’, Nisan ayında PlayStation Plus’ta fiyatsız

Neyse ki, bu merakı gidermek için artık fazladan ödeme yapmanız gerekmiyor. Sony, LittleBigPlanet yan eserini (PS4’te de mevcuttur) 4 Nisan ile 1 Mayıs ortasında tüm PlayStation Plus üyeleri için fiyatsız hale getirdi.

Sackboy muhakkak ana seriden farklı. Little Big Planet, daha çok etraf etkileşimi ve yaratıcılığı etrafında dönen, 3B ile geliştirilmiş bir yan kaydırma çubuğuyken, bu oyun, tıpkı ismi taşıyan kahramanın akrobasi etrafında dönen bir 3B platform oyunu. Yeniden de hepsi nispeten ender bir kooperatif mekaniğini paylaşıyor. Kademelerde dört oyuncuya kadar birlikte çaba edebilirsiniz lakin kimi kısımlarda ilerlemek için grup çalışması gerekir. Bu açıdan bu, çocuklarınızla oynamak için ülkü bir oyun olabilir.

PS5 çıkış oyunu ‘Sackboy’, Nisan ayında PlayStation Plus’ta ücretsiz

Sackboy hoşunuza gitmediyse öteki seçenekleriniz de var. Yeni lanse edilen inşa ve baskın oyunu Meet Your Maker da bu Nisan ayında PS Plus’ta ve elle çizilmiş RPG Tails of Iron’da fiyatsız olarak sunuluyor. Her iki fiyatsız oyun da PS4 ve PS5 için mevcut.

Bu yeni teklifler, PS Plus Extra yahut Premium aboneliğine pişman olmanıza mahzur olacaktır. Bu katmanlar için ödeme yaptığınızda Uncharted: Legacy of Thieves Collection ve Tchia üzere yüksek profilli oyunları da alabiliyorsunuz. Yeniden de, çok az bir gayretle ve fiyatsız olarak, kitaplığınıza bir kayan oyunı başlığı daha ekleyebileceğinizi bilmek hoş.

Oyun Haberleri

Gönderiliyor
Kullanıcı oyu
0 (0 Oy)