Rainbow Six Siege’in ‘Pazarı’ Şimdiden Yüzlerce Dolarlık Kozmetikler İle Doldu

Habere, “balık baştan kokar” atasözü ile başlamak istiyorum. Zira Ubisoft, Rainbow Six Marketplace projesini birinci sefer duyurduğunda oyunun CS:GO’ya dönebileceğinden bahsetmiştim. Ubisoft’un, “istemediğiniz kozmetikleri R6 kredisine çevirin” projesi şimdi birinci gününden büyük ilgi gördü.

Beta sürecine giren pazar yeri, şu anda yüzlerce dolarlık kozmetikler ile dolu. Örneğin Siege’in en sevilen Black Ice kozmetiklerini, 1900 kredi karşılığında alabiliyorsunuz. Bu da yaklaşık 359 TL ödemeniz gerektiği manasına geliyor. Lakin işin rengi, çok daha özel kozmetiklerde hayli değişiyor.

Örneğin şu anda 416-C Carbine için satışta olan 3 adet Invitational 19 özel kozmetiği var. Bu kozmetiklerin fiyatı ise 100.000 kredi olarak belirlenmiş. Bu da yaklaşık 13.000 TL’ye denk geliyor. İşin enteresan yanı ise betaya katılan oyunculardan birinin bu kozmetiği satın almış olması.

Henüz pazarın hala beta sürecinde olduğunun altını çizmekte yarar var. Lakin bilhassa legendary kozmetiklerin süratlice alınıp satıldığını kestirim etmek güç değil. Ubisoft şu anda pazarın faal olarak kullanıldığını söylese de ilerleyen günlerde daha net datalar alabileceğiz.

Oyun Haberleri

Gönderiliyor
Kullanıcı oyu
0 (0 Oy)