SILENT HILL: The Short Message, PS5 İçin Fiyatsız Yayınlandı

Konami Digital Entertainment B.V., bugün yaptığı açıklamada, dünyaca ünlü ruhsal dehşet serisinin yeni hikayesi SILENT HILL: The Short Message‘ın, PlayStation™ Store’da fiyatsız olarak yayınlandığını duyurdu.

SILENT HILL: The Short Message’ın baş kahramanı Anita, bir arkadaşı tarafından kentin dışında terk edilmiş bir apartman kompleksine çağrılıyor. Anita bu tüyler ürpertici yeri keşfederken gizlemeye çalıştığı karanlık bir gerçekle de yüz yüze geliyor. KONAMI daha evvel SILENT HILL serisi için yeni bir devri başlatacak birçok yeni oyun ve interaktif medyanın yolda olduğunu duyurmuştu.

SILENT HILL: The Short Message, sürpriz gösterimi ve fiyatsız olarak piyasaya sürülmesiyle, her yaştan SILENT HILL hayranını kapsamayı hedeflerken yeni oyuncuların da bu efsanevi ruhsal dehşet serisine girmeleri için kusursuz bir fırsat sunuyor. SILENT HILL: The Short Message, serinin eski ve önümüzdeki periyotta çıkacak oyunlarından bağımsız, tamamlanan öyküsüyle kısa bir oyun.

Oyun günümüzde geçiyor ve 21. yüzyılda herkesin aşina olduğu bir tema olan toplumsal paylaşım sitelerindeki iftira ve zorbalığı ele alıyor. SILENT HILL: The Short Message, birebir vakitte 10 yıldan sonra piyasaya sürülen birinci SILENT HILL oyunu olma özelliğine sahip. Serinin daha evvelki oyunlarıyla tanışmamış yeni kuşak oyuncuların, SILENT HILL’in sunduğu ruhsal dehşet dünyasını deneyimlemeleri umuluyor.

Oyun Haberleri

Gönderiliyor
Kullanıcı oyu
0 (0 Oy)