Stellar Entertainment’tan Yeni Bir Burnout Geliyor Olabilir!

Daha evvelden Burnout Paradise Remastered üzerinde çalışmış olan, hatta Need for Speed: Remastered ve Need for Speed Unbound’da da parmağı bulunan Stellar Entertainment yeni bir AAA arcade yarış oyunu üzerinde çalıştığını duyurdu. Fakat duyuru metni buram buram Burnout kokuyor, münasebetiyle yakında yeni bir Burnout oyununun duyurusunu alacağımızı öngörebiliriz.

Stüdyonun web sitesindeki bilgiye nazaran Stellar PC ve yeni jenerasyon konsollar için bir AAA arcade yarış oyunu için işe alımlar yapıyor.

Stüdyonun Twitter hesabındaki bildiri ise şöyle:

“Bu size aslında ne üzerinde çalıştığımızı söylemeden ne üstünde çalıştığımıza dair zımnî bir bilgi verme metodumuz. Ve işverenler *hala* indirmemizi istemedi! Memnun günler!”. Bu iletiye eşlik eden görsel ise şu:

Görselde “arabanıza geriden çarpılmak üzere” metni bulunuyor. Bildirideki “indirme” sözü ise takedown olarak yazılmış, bu da Burnout oynayanların aşina olduğu bir terim. Hatta üçüncü oyunun ismi Burnout 3: Takedown’dı 🙂 Burnout oyunlarının bildiği üzere bu oyunlarda çokça çarpışma vardır. Daha ne kadar ipucu versin adamlar.

Stellar Entertainment’ın kurucusu Burnout’un geliştiricisi Criterion’da 16 yıl boyunca çalışmış olan Paul Ross.

Oyun Haberleri

Gönderiliyor
Kullanıcı oyu
0 (0 Oy)