Suicide Squad’ın Steam’deki Birinci Günü Pek De Uygun Geçmedi

Suicide Squad: Kill the Justice League hakkında söylenmeyen bir şey kaldı mı bilmiyorum açıkçası. Bizleri Batman Arkham serisi ile tanıştıran Rocksteady’nin yeni oyunu, oynanış manzaralarının yayınlandığı birinci günden beri tenkit oklarını üstüne çekmişti. Oyunun çıkışı da bu durumdan nasibini almış görünüyor.

SteamDB datalarına nazaran oyun, 2 Şubat tarihinde yalnızca 12.580 eş vakitli oyuncuya ulaşabildi. 3 Şubat’ta şu anki tepe oyuncu sayısını görerek 13.459 eş vakitli oyuncuya ulaşan Suicide Squad: Kill the Justice League, ağır tenkit alan Marvel’s Avengers’ın bile gerisinde kaldı.

  • Batman Arkham’da Ölmüş Bir Karakter Suicide Squad İle Geri Dönecek

Satırları yazdığım esnada ise yalnızca 4.000 kadar eş vakitli oyuncunun oyunda olduğunu görebiliyorum.

Suicide Squad: Kill the Justice League’in Steam sayfası ise “bambaşka” bir kıssa anlatıyor. Zira oyuna gelen 2.500’den fazla yorumun yüzde 85’i olumlu. Hatta yorumlarda da oyuncuların büyük bir kısmı oyunun mizahından, sunduğu eğlenceli oynanıştan ve sevilen oyunlara benzerliğinden bahsetmiş.

Bu yüzden kesin kararı kendiniz vermeniz gerekli diye düşünüyorum. Oyunu tecrübe edenlerin fikirlerini de yorumlara bekliyoruz.

Oyun Haberleri

Gönderiliyor
Kullanıcı oyu
0 (0 Oy)