The Thaumaturge, 2 Hafta Daha Ertelendi

Merakla beklediğimiz RYO’lardan The Thaumaturge, geçtiğimiz yıl içerisinde çıkacak oyunlardandı. Lakin ertelenerek bu yıla kalmıştı. Olağanda 20 Şubat’ta çıkacağı söylenen oyun bir kere daha ertelendi, artık Mart oyunları ortasında yer alıyor.

11 bit Studios ve Fool’s Theory, The Thaumaturge’un artık tamamlandığını ve inceleme kopyasının çok sayıda yayıncı ve editöre gönderildiğini açıklarken, oyun için ufak bir ertelemenin kelam konusu olduğunu da paylaşıyorlar. Açıklamada “Şubat ayının ağır bir periyot olduğunu göz önünde bulundurarak, çıkış tarihini daha rahat bir aralığa alıp The Thaumaturge’a hak ettiği ilgiyi görebileceği bir alan açabileceğimize karar verdik” deniliyor.

Açıklama “Oyunun tadını tam manasıyla çıkarabilmeniz için kâfi vakte sahip olmanızı istiyoruz ve mevcut çıkış tarihinin (20 Şubat) bunun için en uygun vakit olmadığını düşünüyoruz. Bunu dikkate alarak, çıkış tarihini 4 Mart 2024’e erteliyoruz. Bu ek mühlet, 1905 Varşova sokaklarındaki seyahatinizden alacağınız keyfi artırmak ismine oyunu daha da geliştirmek için kullanılacak” biçiminde devam ediyor.

Sonuç olarak bu sefer daha ufak bir erteleme kelam konusu, yalnızca 2 hafta ötelenmiş oldu. Dişimizi biraz daha sıkalım bari.

Oyun Haberleri

Gönderiliyor
Kullanıcı oyu
0 (0 Oy)