Trinity Survivors Erken Erişime Açıldı

KRAFTON ailesinin dinamik stüdyosu Flyway Games, Trinity Survivors’ın Steam üzerinden erken erişime açıldığını duyurdu. Hem tek oyunculu hem de iş birliğine dayalı oynanış seçenekleriyle hack and slash üslubunun dinamizmini bünyesinde barındıran, roguelite cinsindeki bu hayatta kalma oyunu toplam altı farklı oynanabilir karakteri ve çizgi sinemalardan esinlenen görselliğiyle sizi bekliyor.

Trinity Survivors’ta oyuncular, acımasız canavar sürülerini savuşturmak için üç farklı karakteri tıpkı anda denetim ederek heyecan verici bir maceraya atılıyor. Her karakter hayatta kalmak ve kısımlarda ilerlemek için oyuncuları stratejik düşünmeye zorlayan eşsiz özellikler barındırıyor. Oyun boyunca yeni yetenekler ve eşyalar edindikçe karakterlerini güçlendirip geliştiren oyuncuların, kısımların üstesinden başarılı bir halde gelebilmek için tüm bunları dikkatli ve tesirli bir halde kullanması gerekiyor.

Özellikle canavarların farklı maharetler kullanılarak alt edilmesiyle ortaya çıkan göz alıcı efektleriyle Trinity Survivors, görsel olarak çarpıcı ve âdeta çizgi sinemaları andıran bir estetik vadediyor. Oyun birebir vakitte iki oyuncunun güçlerini birleştirerek daha şiddetli kısımların üstesinden gelmesine ve sıralama sistemi aracılığıyla dünyanın dört bir yanındaki oyunculara karşı rekabet etmesine imkan tanıyan çok oyunculu bir mod da barındırıyor.

2023 yılında KRAFTON’un 12. yaratıcı stüdyosu olarak kurulan Flyway Games’in birinci oyunu Trinity Survivors, stüdyonun süratli bir halde yenilikçi oyun tecrübeleri sunma konusundaki kararlılığını temsil ediyor. Flyway Games, bir yandan tipler ortasındaki keskin sonları aşmayı hedeflerken öbür yandan oyunculara yalnızca aksiyon değil, birebir vakitte öteki oyuncularla iş birliği ve rekabet imkânları sunan yeni kuşak hayatta kalma oyunlarına da yer hazırlıyor.

Oyun Haberleri

Gönderiliyor
Kullanıcı oyu
0 (0 Oy)