World of Tanks’a Dune: Part Two Oyun Aktiflikleri Geliyor

Wargaming, Legendary Entertainment’tan Dune lisansı ile World of Tanks, World of Tanks Blitz ve World of Tanks Çağdaş Armor oyunlarında oyun içi maceralarını duyuruyor.

Oyuncular, 15 Şubat ila 1 Nisan ortasında kumların içinde her platform için özel olarak tasarlanmış, çeşitli sistemler ve oyuna biraz ‘Çöl Gezegeni’ büyüsü ekleyen seçkin mükafatlar içeren çeşitli oyun içi etkinliklerle karşılaşacak.

World of Tanks PC Çöl Gezegeni: İkinci Kısım – Yazgı Geliyor Savaş Kartı 15 Şubat ila 25 Şubat ortasında gerçekleşecek. Bu kısım, mistik çöl dünyasında savaşçı şair Gurney Halleck, “Hayvan” Rabban ve Lady Jessica üzere ünlü karakterleri içeren büyüleyici bir öykü anlatıyor. Oyuncular sinemadaki kahramanları ve hainleri mürettebat üyesi olarak alabilecek, farklı 2B tarzlar, çıkartmalar ve yazılar üzere bedelli eserler elde edebilecek. Bunlar ortasında gelecek Çöl Gezegeni: İkinci Kısım sinemasından yakında ünlenecek replikler içeriyor. Üstelik oyuncuları gerçek bir kum savaşçısı bekliyor: Kalıcı 3B tarz ve özel görsel efektlerle kaplı Premium Düzey VIII Mittlerer Kpz. Pr. 68 tankı.

World of Tanks Blitz, Çöl Gezegeni: İkinci Kısım sinema kozmosuna dayalı gezegen boyutunda bir aktifliğe sahne oluyor. Oyuncular, 23 Şubat ila 7 Mart ortasında Hançer-i Figan ve Yaratan kancaları üzere eserler alabilir, Gurney Halleck’in profil fonunu ve avatarını toplayabilir, “Hayvan” Rabban ve Fremen vazifelerine çıkabilirler. Oyuncuların ana mükafatı ise Sardaukar kuvvetlerinden esinlenen kudretli Groundtank. Ayrıyeten Maus tankı için mükemmel Hasatçı kamuflajı da özel paketlerde sunulacak.

World of Tanks Çağdaş Armor, kendi özgün sunumları ile katılıyor. Oyuncular, her biri seçkin Çöl Gezegeni: İkinci Kısım temalı mükafatları olan özgün vazifeler seti ve cazip içerik barındıran üç etaba bölünmüş hudutlu periyodik bir topluluk aktifliğine katılacak. Bu kademeler tamamlandığında Gurney Halleck, güçlü Sardaukar Savaşçısı ve tehditkâr “Hayvan” Rabban üzere ünlü karakterler Kumandan olarak alınabilecek. Üstelik “Hayvan” Rabban, konsol oyuncularına has, özel bir 3B Kumandan olarak sunulacak. Aktiflik 5 Mart’ta başlayacak.

Tüm bu oyun içi etkinlikler, Warner Bros. ve Legendary Pictures’ın heyecanla beklenen Çöl Gezegeni: İkinci Kısım sinemasının çıkışı için tabanı hazırlıyor.

Oyun Haberleri

Gönderiliyor
Kullanıcı oyu
0 (0 Oy)