Yeni Subnautica’da Battle Pass Ya Da Abonelik Tabanlı Sistemler Olmayacak

Subnautica serisinin yeni oyununun yolda olduğunu biliyoruz. Uzun müddettir merakla beklenen oyunun dağıtıcısı olan Krafton, geçtiğimiz günlerde yaptığı yeni açıklamalar ile ortalığı birbirine kattı. Subnautica 2’yi bir “servis oyunu” olarak tanımlayan dağıtıcı, Unknown Worlds’ün yeni bir açıklama yayınlamasına neden oldu.

Oyuncuların yansısı üzerine mikrofonun başına geçmek zorunda kalan geliştirici, çok net açıklamalarda bulundu: “Season pass yok. Battle pass yok. Abonelik yok.”

Unknown Worlds’ün resmi sitesinde yayınlanan bu kısa fakat öz açıklama, başlardaki pek çok soru işaretini gideriyor. Örneğin takımın Subnautica 2’yi (ya da 3’ü artık siz karar verin) 2024 yılında erken erişime sokma üzere bir planı yok. Lakin ilerleyen günlerde oyun hakkında çok daha fazla ayrıntı öğrenebileceğiz.

Krafton’un sunumunda yer alan “servis oyunu” açıklamasına da açıklık getiren stüdyo, oyunun tıpkı birinci oyun üzere yıllar boyunca yeni güncellemeler alarak gelişeceğinin altını çizmiş. Yani “servis oyunu” tanımlaması bunu söz ediyor.

Oyunun “multiplayer” odaklı olmadığını da söz eden Unknown Worlds, “co-op” seçeneğinin yalnızca sizin tercihiniz olduğunu da belirtmiş. Yani oyun büsbütün tek kişilik oynanabilecek.

Oyun Haberleri

Gönderiliyor
Kullanıcı oyu
0 (0 Oy)