Avatar Atakan Survivor’a mı katılıyor? Avatar Atakan kimdir, hangi yıl yarıştı?

Avatar Atakan Survivor’a mı katılıyor? Avatar Atakan kimdir, hangi yıl yarıştı? sorularına karşılık aranıyor. Acun Ilıcalı, eski yarışmacıların takıma dahil olacağının muştusunu verdi. Avatar Atakan Survivor’a mı katılıyor? Avatar Atakan kimdir, hangi yıl yarıştı? Ayrıntılar haberimizdedir…

AVATAR ATAKAN SURVIVOR’A MI KATILIYOR?

Acun Ilıcalı, eski yarışmacıların da takıma dahil olacağının muştusunu verdi. Ilıcalı, eski yarışmacılardan Hilmi Cem, Sema Aydemir ve Avatar Atakan’ın kırmızı ekip takımına dahil olacağını belirtti.

AVATAR ATAKAN KİMDİR?

Çağan Atakan Arslan, Türk kick boks, Muay Thai atleti ve oyuncu. 27 Ağustos 1989 tarihinde Sivas’ta dünyaya gelen Avatar lakaplı Çağan Atakan Arslan, spor hayatına basketbol ile başlamıştır. 16 yaşında beden geliştirmeye başlayan Atakan Arslan, 17 yaşında dövüş sporları ile tanışmış ve o günden bu yana birçok muvaffakiyete imza atmıştır.

2011 yılında Özbekistan’da 5.000 rakip taraftarın önünde Özbek rakibini finalde nakavt ederek IFMA Muay Thai Dünya Şampiyonu unvanını kazanmış ve bu alanda ülkesine büyük erkeklerdeki birinci altın madalyayı getirmiştir. TPW ismi altında profesyonel güreşte de performanslar sergileyen Atakan Arslan, isminden Soldier olarak kelam ettirmiştir.

Kickboks mesleğinin kıymetli olaylarından biri de, dünyanın kickboks tertiplerinden biri olan Glory World Series ile yaptığı mutabakattır. 2014 yılında Deput yapan Atakan Arslan, birinci maçını Glory 15 İstanbul’da Brezilyalı rakibi Jonatan Olveira yapmıştır. 2015 yılında ise Glory 20 Dubai’de Chad Sudgen ile karşılaşmıştır.

2016 yılında Survivor Ünlüler Gönüllüler programında Ünlüler ekibine dahil olan Avatar Atakan, 5 ay süren kuvvetli gayret sonrası Survivor şampiyonu olmuştur. Survivor sonrası ringlere dönüp, Mix Fight Gala tertibinde 81 kilo dünya şampiyonluk maçına çıkıp, Kevin Brenda’yı ikinci rauntta nakavt etmiştir. 3 Aralık 2016’da kemerini korumak için Marco Pique ile dövüşmüş ve 3 raunt sonunda rakibini yenerek kemerini korumuştur.

Profesyonel sporun dışında çeşitli sinema ve dizi sinemalarında de oynayan Atakan Arslan modellik de yapmaktadır. 2017 yılında Star TV’de yayımlanmaya başlayan Kelam dizisinde başrol olarak Üsteğmen Zafer Yaman karakterini canlandırdı. Diziden 12. kısımda ayrıldı. Kendisi toplumsal medya hesaplardan oyunculuk güç meslek ve bu yüzden diziden ayrılmış bulunmaktayım dedi. Fakat çıkan haberler sonucu ünlü oyuncu Tolga Sarıtaş ile anlaşamadığı için diziden ayrıldı. 2017 yılında Serap Korkmaz ile evlenmiştir. 2018 yılının Haziran ayında da Leon Aslan Arslan isimli bir erkek çocuğu olmuştur.

Survivor serüveni

Survivor 2016’nın şampiyonudur. Müsabakanın Kıbrıs’ta yapılan finalinde şampiyonluğa ulaşmıştır.

2022’de de Survivor 2022: All Star müsabakasında uğraş etti ve müsabakayı 9. olarak bitirdi.

Oyun Haberleri

Gönderiliyor
Kullanıcı oyu
0 (0 Oy)