“Beşiktaş, son 3 deplasmanda gol atamadı?” sorusuna Fernando Santos’tan olay karşılık

Süper Lig devi Beşiktaş Teknik Yöneticisi Fernando Santos, Kayserispor ile golsüz berabere kaldıkları müsabakanın akabinde açıklamalarda bulundu.

“SONUÇ ADİL OLDU”

Mücadeleyi kıymetlendiren teknik adam, “Oyunumuzu bakınca bu maçın berabere bitmesi adil bir sonuç oldu. Aslında oyuncularımın alanda gösterdiği çaba ve davranış biçimlerinden tatminim. Sonuç manasında tatmin değilim olağan ki. Beraberlikle bitti. Gelecek için kimi şeyleri düzeltmek zorundayız. Organize atak manasında meşakkat yaşadık. Hamle manasında zorlandık. Çok fazla uzun top oynadık. Bu manada stratejimizi alana yansıtamadık. Önümüzde bir hafta var, çalışarak bunları geliştirmek zorundayız. Ekibin gösterdiği davranıştan mutluyum. Mücadeleci bir ruh sergiledik. Lakin yeni oyuncular geldi, yeni gelecek oyuncular olacak. Ortamıza katılacak Aboubakar, Masuaku, Salih, Colley Rashica, bu oyuncular da ekiple birlikte olacak. Herkes çalışma manasında birlikte olduğunda o vakit çok daha yeterli sonuçlar olacak” dedi.

“3 DEPLASMANDA GOL ATAMADI SORUSUNA OLAY YANIT”

Fernando Santos, “Beşiktaş, son 3 deplasmanda skor bulamadı?” sorusuna ise, “Kupada attığımız 2 golü saymıyor musunuz, o sayılmıyor mu? Yalnızca ligdeki golleri mi sayıyoruz? Türkiye’de kupa maçları geçerli olmuyor mu, birinci sefer bu türlü bir şey duyuyorum” biçiminde cevap verdi.

Kaynak: Haberler.com / Spor

Oyun Haberleri

Gönderiliyor
Kullanıcı oyu
0 (0 Oy)