Birinci durakları Ankara oldu! Üstün Lig’e çıkan Samsunspor’dan gönülleri fetheden hareket

Spor Toto 1. Lig’de şampiyon olarak Üstün Lig’e çıkmayı garantileyen Yılport Samsunspor, Ankara’ya giderek Anıtkabir‘i ziyaret etti. Gerçekleşen ziyarete Samsunspor Futbol Kulübü İdare Heyeti Lider Vekili ve İcra Konseyi Üyesi Veysel Bilen, yöneticiler, teknik yönetici Hüseyin Eroğlu, antrenörler ve futbolcular yer aldı.

ÇELENK BIRAKIP HÜRMET DURUŞUNDA BULUNDULAR

Veysel Bilen’in mozoleye çelenk bırakmasının akabinde hürmet duruşunda bulunuldu. Anıtkabir merdivenlerinde şampiyonluk kupası ile fotoğraf çektiren Samsunspor kafilesi, Misak-ı Ulusal Kulesi’ne geçti.

Anıtkabir Özel Defteri’ni imzalayan Veysel Bilen, şu sözleri yazdı;

“Aziz Ceddim, 19 Mayıs 1919’da kurtuluş meşalesini yaktığınız Samsun’umuzun simgesi olan, şahsınızın heykeli bulunan armalı formasıyla mazisi şan ve gururla dolu Samsunspor Futbol Kulübü, Spor Toto 1. Lig 2022-2023 dönemi şampiyonu olarak manevi huzurlarınızda bulunuyoruz. Aziz Ceddim, sizden aldığımız güçle, açtığınız yolda, gösterdiğiniz gaye doğrultusunda zeki, çevik ve ahlaklı atletler yetiştirerek, var gücümüzle çalışacağımıza kelam veriyoruz. Ruhunuz şad olsun, rahat uyuyunuz. Kulübümüz sonsuza denk izinizdedir ceddim.”

Oyun Haberleri

Gönderiliyor
Kullanıcı oyu
0 (0 Oy)