Epic Games, önümüzdeki hafta Dying Light verecek

Uzun müddettir AAA kalitede fiyatsız oyun vermeyen Epic Games, önümüzdeki hafta kullanıcılarına fiyatsız olarak Dying Light ve Blazing Sails’ı verecek.

EPIC GAMES, DYING LIGHT VERECEK

Epic Games, 6 – 13 Nisan tarihleri ortasında kullanıcılarına 59 TL bedelindeki hayatta kalma zombi oyunu Dying Light Enhanced Edition ve 69 TL pahasındaki korsan oyunu Blazing Sails’ı fiyatsız olarak verecek.

EPIC GAMES BU HAFTA HANGİ OYUNLAR FİYATSIZ?

30 Mart’tan itibaren Epic Games’te fiyatsız olan The Silent Age ve Tunche, 6 Nisan tarihine kadar kütüphanelere fiyatsız bir halde eklenebilecek.

The Silent Age

Joe’ya, 1972 yılındaki gösterişli armağanla 2012’nin kıyamet güncesi geleceği ortasında ilerleyerek, insanoğlunun jenerasyonu tükenmekte olan gerçeği keşfetmek için yardım edin. Bu macera, gelecekten ölen bir adam tarafından ona emanet edilen bir misyondur. Size yanıtlara daha yakın ve insanlığı kurtaran bulmaca çözmek için taşınabilir vakit seyahati aygıtınızı kullanın.

Tunche

Tunche, roguelike ögeleri olan büyüleyici bir elle çizilmiş aksiyon oyunudur. Arkadaşlarınızla kadro kurun yahut tek başınıza oynayın. 5 eşsiz karakter ortasından seçim yapın ve Amazon yağmur ormanlarında huzuru yine sağlayın!

Dying Light Enhanced Edition

Et peşindeki zombilerin istila ettiği açık dünyada, kıyamet sonrası periyotta geçen, birinci şahıs aksiyon hayatta kalma oyunu. Gizemli bir virüs salgınıyla perişan olmuş kenti keşfet. Erzak orta, silah üret ve marazlı ordularıyla çarpış.

Blazing Sails

Hızlı PvP korsan oyunu Blazing Sails’de hayatta kalmak için savaş! Eşsiz korsanını ve gemini yarat. Güçlü gemini yönetmek için öteki oyuncularla birlik ol. Destansı kara ve deniz savaşlarında öteki mürettebatı yenerken farklı modları, haritaları, silahları, gemi tiplerini ve daha fazlasını keşfet!

Oyun Haberleri

Gönderiliyor
Kullanıcı oyu
0 (0 Oy)