Ernest Muci kimdir? Ernest Muci nereli, kaç yaşında?

Beşiktaş orta transfer devri bitmeden başarılı futbolcuları takımına katmaya devam ediyor. Son olarak, Ernest Muci ile anlaşan Beşiktaş, başarılı oyuncuyla karesini paylaştı. Ernest Muci kimdir? Ernest Muci nereli, kaç yaşında?

ERNEST MUCI KİMDİR?

2001 yılında doğan Muci Arnavutluk’ta doğmuştur. En büyük hayali futbolcu olmaktır. 17 yaşında yeşil alana adımını atan Muci azmi ve hırsıyla dikkat çeker. Futbol mesleğine FK Dinamo U17 kadrosunda başlayan genç oyuncu evvel KF Tirana U19 ekibine akabinde ise Tirana’nın A grubuna yükselme başarısı gösterdi. Tiran’dan 2020-21 döneminde Legia Varşova grubuna 500 bin Euro bonservis bedeliyle transfer oldu.

ERNEST MUCI HANGİ GRUBA TRANSFER OLDU?

Transfer çalışmalarına devam eden Beşiktaş, Legia Varşova forması giyen 22 yaşındaki orta saha oyuncusu Ernest Muci’yi takımına kattı. Arnavut oyuncu ile 3.5 yıllık mukavele imzalanması bekleniyor. Siyah-beyazlıların Arnavut oyuncu ile 3.5 yıllık mukavele imzalanması bekleniyor. Beşiktaş’ın oyuncunun kulübüne taksitlerle birlikte 8-10 milyon euro ortası bir bonservis ödeyeceği öne sürüldü. Beşiktaş’ın muahede sağladığı Ernest Muci, resmi mukaveleyi imzalamak için bugün 16:30’da İstanbul’a gelecek.

Kaynak: Haberler.com / Spor

Oyun Haberleri

Gönderiliyor
Kullanıcı oyu
0 (0 Oy)