Eski sevgilisini öldüren futbolcu kim? Futbolcuya ne ceza verildi?

İtalya’nın kuzeyindeki Bologna’da 23 Ağustos 2022’de yaşanan olayda Matteuzzi Padovani’nin kendisini takip ve tehdit ettiğini söylemiş ve bu durumdan rahatsızlık duyduğunu açıklamıştı. Ama takıntılı adam Ağustos’ta bayanın Dell’Arcoveggio Caddesi’ndeki konutunun yakınlarındaki bir bahçede eline aldığı bahçe eşyası ile bayana saldırdı. Eski sevgilisini öldüren futbolcu kim? Futbolcuya ne ceza verildi?

FUTBOLCU KİM?

2022 yılında futbol mesleğini bitiren 28 yaşındaki eski İtalyan futbolcu Giovanni Padovani’nin 56 yaşındaki eski sevgilisini bahçe ekipmanıyla yabanî bir halde öldürmesine ait dava dün görüldü. Padovi’ye müebbet mahpus cezası verildi. İtalya’nın kuzeyindeki Bologna’da 23 Ağustos 2022’de yaşanan olayda Matteuzzi Padovani’nin kendisini takip ve tehdit ettiğini söylemiş ve bu durumdan rahatsızlık duyduğunu açıklamıştı. Ancak takıntılı adam Ağustos’ta bayanın Dell’Arcoveggio Caddesi’ndeki konutunun yakınlarındaki bir bahçede eline aldığı bahçe eşyası ile bayana saldırdı. Bayan feci formda can verdi.

MÜEBBET MAHPUS CEZASI VERİLDİ

Giovanni Padovani’nin davası dün görüldü. İtalyan yargısı hem bayanı takip ettiği hem de öldürdüğü için Padovani’ye müebbet mahpus cezası verdi.

Kaynak: Haberler.com / Gündem

Oyun Haberleri

Gönderiliyor
Kullanıcı oyu
0 (0 Oy)