Ezeli rakipler birbirine girdi! Galatasaray’ın paylaşımına Fenerbahçe’den jet karşılık

Fenerbahçe, alanında 2-2 berabere kaldığı Alanyaspor maçında liderliği ezeli rakibi Galatasaray‘a kaptırdı. Galatasaray cephesinden ise maç sonu olay bir paylaşım geldi. Galatasaray’ın paylaşımına kayıtsız kalmayan Fenerbahçe ezeli rakibine birebir sertlikte karşılık verdi.

“KOMİK BİR PENALTI”

Hakem idaresini sert eleştiren sarı-kırmızılılar paylaşımına, “Kırmızı kartlara kör bir hakem, komik bir penaltı. Skandal hakem kararlarıyla şampiyonluğu emeklilik ikramiyesi olarak verme operasyonunuz gerçekleşmeyecek, baskıya boyun eğenlere karşın hak eden kazanacak!” notunu düştü. Galatasaray’ın bu paylaşımı kısa müddette binlerce etkileşim aldı.

“KİŞİ KENDİNDEN BİLİR İŞİ”

Sarı-lacivertli gruptan yapılan paylaşımda, “Kör hakemleri, komik penaltıları, yıllarca konuşulan skandal hakem kararlarını ve tiyatro maçları en güzel bilen; kurgu şampiyonluklarıyla futbol tarihine kazınan, dualarla himmetlerle ayağa kaldırılan kulübe notumuz; “Kişi kendinden bilir işi…” Bu dönem saha içi saha dışı kurgularınız tutmayacak; algı, manipülasyon ve palavralar değil hak eden kazanacak, FENERBAHÇE ŞAMPİYON OLACAK.” sözleri kullanıldı.

Kaynak: Haberler.com / Spor

Oyun Haberleri

Gönderiliyor
Kullanıcı oyu
0 (0 Oy)