Ghezzal’dan derbi öncesi Fenerbahçe’ye gözdağı! Taraftarına da ileti yolladı

Süper Lig’in 27. haftasında 2 Nisan Pazar günü Fenerbahçe‘ye konuk olacak Beşiktaş’ta yıldız oyuncusu Rachid Ghezzal, açıklamalarda bulundu. Sakatlığını atlatan Ghezzal, derbi öncesi taraftara umut dağıttı.

“TAMAMEN HAZIRIM”

Uzun süren sakatlıklardan çıkan Ghezzal derbi için büsbütün hazır olduğunu belirtip, “Hafta sonu çok kıymetli bir maça çıkacağız. Derbiler her vakit kıymetlidir. Kulüp, oyuncular ve taraftarlar için her vakit büyük ehemmiyete sahiptir. Bu maçta tabi yüzde yüzümüzü vereceğiz. Sakatlıktan döndükten beri düzgüne gidiyorum, form grafiğim yükseliyor. Kendimi uygun hissediyorum, umuyorum hafta sonu yüzde yüz biçimde elimden geleni vereceğim” sözlerini kullandı.

“BİZ FENERBAHÇE’Yİ, ONLAR G.SARAY’I KOVALIYOR”

Cezayirli oyuncu şampiyonluk yarışı hakkında, “Ligden çekilenlerle ilgili nasıl bir karar verilecek bilmiyorum. Şu anda biz Fenerbahçe‘yi, Fenerbahçe ise Galatasaray’ı kovalar durumda. Elimizden geleni yapacağız. Matematiksel olarak işler nereye gidiyor onu göreceğiz” dedi.

“3 PUAN ARMAĞAN EDECEĞİZ”

Kadıköy’den 3 puanla döneceklerine inandığını söyleyen Ghezzal, “Zor bir maç bizi bekliyor. Düzgün bir kadro ve uygun oyunculara karşı oynayacağız fakat galibiyet için elimizden geleni yapacağız. Öbür bir şey aklımızda yok. 3 puan alıp dönemin geri kalanı için öz inanç yakalamış olacağız. Amacımız puanlar kazanmak. İç alanda bu dönem değerli maçları kazanamadık. Bu hafta sonu taraftarlara 3 puan armağan edeceğiz” kelamlarını sarf etti.

Oyun Haberleri

Gönderiliyor
Kullanıcı oyu
0 (0 Oy)