Haberler.com Türkiye ve dünya haber gündemi: Haberler.com editörleri 30 Mart 2023’deki kıymetli haberleri ve haber başlıklarını sizler için derledi!

30 MART 2023 PERŞEMBE TÜRKİYE VE DÜNYA GÜNDEMİNDE ÖNE ÇIKAN HABER GÜNDEMİ!

Türkiye’de ve dünyada meydana gelen olaylar ve gelişmeleri anlık olarak okurlarına aktaran Haberler.com’un haberleri ile yeni, siyaset, spor, magazin, kültür, sanat, dünya ve başka tüm kategorilerde yeni haberlere ulaşabilirsiniz. İşte, Türkiye ve dünya gündeminde öne çıkan gelişmeler…

ÜNİVERSİTELERDE YÜZ YÜZE EĞİTİM 3 NİSAN’DA BAŞLIYOR

YÖK Lideri Erol Özvar, sarsıntı sonrasında üniversitelerde eğitime orta verilmesine ait konuştu. Özvar, “Üniversiteler 3 Nisan’da açılıyor, isteyen öğrencilere devam kuralı aranmaksızın yüz yüze eğitim verilecek.” dedi.

YÖK Lideri Erol Özvar, 2022-2023 eğitim ve öğretim yılı bahar periyoduna ait yeni kararları açıklamak üzere basın toplantısı düzenledi. Özvar, üniversitelerde eğitimin 3 Nisan’da yüz yüze başlayacağını açıkladı.

ERDOĞAN’IN ADAYLIĞINA 3 PARTİ İTİRAZ ETMİŞTİ! MİLYONLARIN GÖZÜ YKS’NIN BUGÜN YAPACAĞI AÇIKLAMADA

Türkiye’nin gözü Yüksek Seçim Şurası’nın saat 17.00’de yapacağı açıklamaya çevrildi. DÜZGÜN Parti, DEVA Partisi ve Memleket Partisi’nin Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın adaylığına yaptığı itirazları kıymetlendirecek olan YSK’nın kararını duyurmasının akabinde kesin listeler Resmi Gazete’de yayımlanacak.

Milyonlar Yüksek Seçim Konseyi’nin (YSK) bugün yapacağı açıklamaya kilitlendi. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 14 Mayıs’ta yapılacak seçimlerde aday olmasına itiraz eden Âlâ Parti, DEVA Partisi ve Memleket Partisi’nin kendilerine ulaştırdığı dilekçeleri karara bağlayacak olan YSK toplantı sonrası saat 17.00’de kararını duyuracak.

MEHMET ALİ ERBİL’İN OĞLU ALİ SADİ, DELİKANLI OLDU! HER GÖREN BABASINA BENZETTİ

Mehmet Ali Erbil ile Tuğba Coşkun’un evliliğinden dünyaya gelen Ali Sadi, 17 yaşında genç bir delikanlı oldu. Teyzesi Şeyda Coşkun’un paylaşımıyla son hali gündem olan Ali Sadi, babasına benzetildi.

Özel hayatıyla sık sık gündeme gelen Mehmet Ali Erbil, 2005-2011 yılları ortasından Tuğba Coşkun ile evlilik yaptı. Çiftin evliliğinden Ali Sadi ismini verdikleri bir oğlu oldu. Babasının tersine hayatını kameralardan uzak yaşayan Sadi’nin son hali ise merak edildi.

TARAFTARI HEYECAN BASTI! GALATASARAY’LA ANILAN İLKAY GÜNDOĞAN İÇİN TRANSFER AÇIKLAMASI

Sezon sonu Manchester City ile sözleşmesi bitecek olan Türk asıllı Alman futbolcu İlkay Gündoğan’un durumuyla ilgili menajerinden açıklama geldi. İlkay’ın Manchester City ile bir görüşme yapmadığı, hangi ekibin formasının giyeceği bilinmeyen olduğu tabir edildi.

Manchester City ile mukavelesi dönem sonunda bitecek olan İlkay Gündoğan’ın durumuyla ilgili menajerinden açıklama geldi.

HABERLER.COM HAKKINDA

Haberler.com ; Yeni, siyaset, iktisat, spor, magazin, dünya, sıhhat ve öteki tüm kategorilerde yeni haber sunmak ve internet kullanıcısının habere ulaşmasını kolaylaştırmak için oluşturulmuş geniş kapsamlı bir haber portalıdır. Gündemdeki son dakika gelişmeleri, Türkiye ve dünyadan son dakika haberleri Haberler.com’da bulabilirsiniz. Facebook, Twitter, Instagram ve öteki tüm toplumsal medya platformlarından Haberler.com’u takip edebilirsiniz. Haberler.com uygulamasını IOS, Andorid ve Huawei telefon ve tabletlerinizden rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Oyun Haberleri

Gönderiliyor
Kullanıcı oyu
0 (0 Oy)