Haberler.com Türkiye ve dünya haber gündemi: Haberler.com editörleri 31 Mart 2023’deki kıymetli haberleri ve haber başlıklarını sizler için derledi!

31 MART 2023 CUMA TÜRKİYE VE DÜNYA GÜNDEMİNDE ÖNE ÇIKAN HABER GÜNDEMİ!

Türkiye’de ve dünyada meydana gelen olaylar ve gelişmeleri anlık olarak okurlarına aktaran Haberler.com’un haberleri ile aktüel, siyaset, spor, magazin, kültür, sanat, dünya ve başka tüm kategorilerde yeni haberlere ulaşabilirsiniz. İşte, Türkiye ve dünya gündeminde öne çıkan gelişmeler…

AK PARTİ: DÜZGÜN PARTİ BİNASINA SALDIRIYI LANETLİYORUZ, AKŞENER’İN AÇIKLAMASI İSE PROVOKATİF BİR YAKLAŞIM

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, UYGUN Parti binasına düzenlenen hücumun akabinde açıklamalarda bulundu. Kelamlarına “Yapılan saldırıyı lanetliyoruz. Güzel Parti’ye geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Siyaset kurumuna dönük her türlü taciz ve taarruzun karşısındayız” tabirleriyle başlayan Çelik, ÂLÂ Parti Genel Lideri Meral Akşener’in Cumhurbaşkanı Erdoğan’a yönelik kelamlarının ise provokatif bir yaklaşım olduğunu belirtti.

Zeytinburnu’ndaki YETERLİ Parti İstanbul Vilayet Başkanlığı binasına kurşun isabet etti. Durumun bildirilmesi üzerine bölgeye polis ve sıhhat takımları sevk edildi. Polis grupları binanın etrafına güvenlik şeridi çekerek tedbir alırken, olay yeri inceleme grupları bölgede inceleme başlattı.

SOYLU’NUN YETERLİ PARTİ BİNASINA YÖNELİK ATAK İÇİN KULLANDIĞI TABİR AKŞENER’İ KÜPLERE BİNDİRECEK

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, YETERLİ Parti’nin İstanbul Vilayet Başkanlığı binasına düzenlenen hücumla ilgili açıklama yaptı. Bakan Soylu, “Bu taarruz, bir provokasyondur. Olayı aydınlatmak için polisimiz tahkikat yapmaktadır. Lakin olayın nedeni belirlenmeden hasımlık yöneltmek hem provokasyon hem de bu menfur olay üzerinden siyasi fırsatçılık yaymaktır” dedi.

İyi Parti’nin Zeytinburnu’ndaki İstanbul Vilayet Başkanlığı binasına kimliği meçhul kişi ya da bireylerce silahlı atak düzenlendi. Polis grupları penceredeki mermi izleri üzerinden saldırganları yakalamak için çalışma başlatırken, İstanbul Valiliği, YETERLİ Parti İstanbul Vilayet Başkanlığı binasına yapılan silahlı atakla ilgili tahkikat başlatıldığını belirtti.

ELİNDE SİGARA VARKEN “HAYIRLI RAMAZANLAR” DİYEN ERTAN SABAHN’A REAKSİYON YAĞIYOR

Gelsin Hayat Bildiği Üzere dizisinin başrol oyuncu Ertan Saban’ın elinde sigara varken “Hayırlı ramazanlar” demesi toplumsal medya kullanıcılarının yansısını çekti. Oyuncunun yer aldığı diziyi izlememe kararı alan kullanıcılar, “Bu yaptığın saygısızlık” yorumu yaptı.

Show TV ekranlarında yayınlanan Gelsin Hayat Bildiği Üzere dizisinin başrol oyuncuları Ertan Saban, Devranın Özkan ve Sercan Gülbahar bir görüntü çekerek takipçilerine yeni kısmın yayınlanacağını hatırlattı. Ertan Saban’ın görüntüdeki hali ise reaksiyon çekti.

PSG DEFTERİNİ KAPATIYOR! BARCELONA, MESSİ’Yİ RESMEN AÇIKLADI

Barcelona Başkanvekili Rafa Yuste, PSG forması giyen eski futbolcuları Lionel Messi ile temas halinde olduklarını açıkladı. Arjantinli yıldızın geri dönüşünün mümkün olduğunu belirten Yuste, “Messi’yi geri getirebilmek için kuralları zorlayacağız.” tabirlerini kullandı.

Paris Saint-Germain ile kontratı dönem sonunda sona erecek olan Lionel Messi, Barcelona’ya geri dönmeye hazırlanıyor. Katalan devinin lider vekili Rafa Yuste, çarpıcı bir açıklamada bulundu.

HABERLER.COM HAKKINDA

Haberler.com ; Yeni, siyaset, iktisat, spor, magazin, dünya, sıhhat ve öbür tüm kategorilerde yeni haber sunmak ve internet kullanıcısının habere ulaşmasını kolaylaştırmak için oluşturulmuş geniş kapsamlı bir haber portalıdır. Gündemdeki son dakika gelişmeleri, Türkiye ve dünyadan son dakika haberleri Haberler.com’da bulabilirsiniz. Facebook, Twitter, Instagram ve öteki tüm toplumsal medya platformlarından Haberler.com’u takip edebilirsiniz. Haberler.com uygulamasını IOS, Andorid ve Huawei telefon ve tabletlerinizden rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Oyun Haberleri

Gönderiliyor
Kullanıcı oyu
0 (0 Oy)