Konami, oynaması fiyatsız Silent Hill oyununu duyurdu

Silent Hill Dizisi İmalcisi Motoi Okamoto, fragmanın yayınlanmasının akabinde bir görüntü iletisi yayınladı ve Kısa Bildirinin yayıncının “çağdaş ruhsal dehşet vizyonu” olduğunu belirtti. Daha sonra duyurudan sonra oynanabileceğini açıkladı.

ÜCRETSİZ SILENT HILL OYUNU DUYURULDU

Oyun yıllardır sızıntılara bahis oluyordu lakin hiçbir vakit resmi bir açıklama gelmemişti. Bloober Takımı liderliğindeki Silent Hill 2‘nin tekrar üretimi (gösteri sırasında yeni bir fragman da yayınlandı), Silent Hill f ve Silent Hill: Townfall dahil olmak üzere birden fazla oyunun duyurulduğu 2022’deki Silent Hill merkezli yayında bile yer almadı.

Bu noktaya kadar Short Message hakkında resmi olarak hiçbir şey bilmiyorduk. IGN’e nazaran, The Villa isimli bir yeri keşfeden Anita olarak oynuyorsunuz. Fragmanda rastgele bir silah tuttuğu görülmüyor ancak yeniden de dikkat cazip bir formda öne çıkan telefonuyla ortalıkta koşuyor. Fragmanın önündeki içerik ihtarına dayanarak, kendine ziyan verme teşebbüsü sahneleri de dahil olmak üzere yetişkinlere yönelik içerik tasvirlerinin olacağını biliyoruz.

Oldukça atmosferik ve görsel açıdan çarpıcı bir fragman. Öbür Silent Hill oyunlarından farklı olarak çok fazla renk tonu var. Tıpkı vakitte Akira Yamaoka’nın ünlü Silent Hill 2 müziğini çok anımsatan bir müzik de dahil olmak üzere Silent Hill’e birçok gönderme bulunduruyor.

Oyun Haberleri

Gönderiliyor
Kullanıcı oyu
0 (0 Oy)