Lincoln Henrique’nin eşini çıldırtan haber: Palavra söylüyorsun

Galatasaray ile tepe yarışında bulunan Fenerbahçe, orta transfer devrinin süratli grupları ortasında yer alıyordu. Takımına Leonardo Bonucci, Rade Krunic ve Çağlar Söyüncü’yü katan sarı – lacivertlilerde Umut Nayir, Samet Akaydin, Emre Mor, Miguel Crespo ve Bartuğ Elmaz ile yollar kiralık olarak ayrılmıştı.

EŞİNDEN ÇIKAN HABERLERE YALANLAMA

Adı Ankaragücü ile anılan Lincoln Henrique ise Brezilya Serie A grubu Bragantino ile muahedeye varmış ve dönem sonuna kadar kiralanmıştı. Brezilyalı futbolcunun eşi Adriana Muller ise bir gazetecinin yaptığı “Lincoln Henrique’nin eşi, Ankaragücü’nü istemedi” haberine sert bir reaksiyon gösterdi. Muller, Henrique’nin Ankaragücü’ne transferi için onay verdiğini lakin muahedenin sağlanamadığını söyledi.

“ANKARA’YA GİTMEK İÇİN ONAY VERMİŞTİK”

Adriana Muller’in gazeteciye cevaben yaptığı paylaşımda “Bana güvenmeni istemiyorum. Aldığın duyumların hakikat olmadığını kabul et. Lincoln ve ben Ankara’ya gitmek için onay vermiştik. Hatta çocuklarımıza okul bulmak için birkaç şahısla bağlantıya geçtik. Ne yazık ki ben kocamın menajeri değil yalnızca danışmanıyım. Benim Ankaragücü’ne gitmek için kararım olumluydu lakin gerçekleşmedi” sözlerine yer verdi.

“YALAN HABER YAPMAK GAZETECİLİK DEĞİLDİR”

Açıklamasının devamında tenkitlerinin dozajını daha da artıran Adriana Muller “Gerçek gazetecilik palavra haber yapmak değildir! Bunu beklemiyordum. Lakin kararımı İlah biliyor ki Ankaragücü’ne gitmek istemiştim. Transfer olmadı lakin onlar bir taraftar daha kazandı. Ankaragücü’ne uzaktan da olsa dua edeceğimden emin olabilirsiniz. Kocam, Brezilya’da oynayacak. O mükemmel bir sportmen ve umarım yeni grubu ona çok paha verecek. Ben de bir eş olarak onu destekleyeceğim. Bir gözüm Brezilya’da başka gözüm Türkiye’de olacak. Kocamı ve oyununu sevenler, Bragantino’nun maçlarını izleyebilir” dedi.

Kaynak: Haberler.com / Spor

Oyun Haberleri

Gönderiliyor
Kullanıcı oyu
0 (0 Oy)