Muhabirin “Direkten dönen topunuz yok” yorumuna Okan Buruk’tan olay cevap: Verilmeyen penaltı var

Galatasaray Teknik Yöneticisi Okan Buruk, 2-1 kazandıkları Samsunspor müsabakasının akabinde kıymetli açıklamalarda bulundu.

“3 PUANI ALMAK ÖNEMLİYDİ”

Mücadeleyi pahalandıran Buruk, “Zor bir deplasmanda üç puan aldık, bu çok kıymetliydi. Oyuncularıma teşekkür ederim. Yorgunluklar, moral bozuklukları olabilir lakin Galatasaray kazanmaya devam ediyor. Bütün maçlara kazanmak için çıkıyoruz. İnşallah daha düzgününü de yapacağız. Kupa maçında oynamayan oyuncuları göreceğiz. Samsun’da bizi destekleyen büyük taraftarına da teşekkür ederim. Onların müspet gücü bize büyük güç veriyor” dedi.

“VERİLMEYEN PENALTI VAR”

Muhabirin “direkten dönen topunuz yok” yoruma cevap veren Buruk, “Direkten dönen top yok ancak verilmeyen penaltı var, onu atlamayalım. Birçok maçta olduğu gibi” dedi.

Transferler hakkında konuşan Buruk, “Berkan Kutlu Barış Alper Yılmaz ve Kaan Ayhan sol bekte çok güzel oynadı. Üçünden de mutluyum. İdare ne istersek yapıyor. Liderimiz daima yanımızda. Bundan sonraki günlerde transfere muhtaçlık olursa Avrupa’ya yazamayacağız fakat Türkiye Ligi’nde kullanabiliriz. Fırsat transferi olursa kıymetlendiririz. Yabancı boşluğu var, tahminen bunu ileride kullanırız. Belirlediğimiz oyuncular vardı. Cedric Bakambu sonrası Carlos Vinicius plana dahil oldu. Elimizdeki profillerin dışında bir isim, 9 numara diyebileceğimiz bir oyuncu. En âlâ formda kullanmaya çalışacağız. Serge Aurier çok deneyimli. Afrika Kupası’nda oynuyor, kadroya büyük güç katacaktır” biçiminde konuştu.

Kaynak: Haberler.com / Spor

Oyun Haberleri

Gönderiliyor
Kullanıcı oyu
0 (0 Oy)