Ne yapmaya çalışıyorsun Ancelotti? Arda Güler’e “Çocuk” deyip neden oynatmadığını açık açık söyledi

Arda Güler, İspanya’da konuşulmaya devam ediyor. İspanyol devinin teknik yöneticisi Carlo Ancelotti, düzenlenen basın toplantısında genç yıldız için çok konuşulacak açıklamalarda bulundu.

“ARDA ŞİMDİ 18 YAŞINDA BİR ÇOCUK”

Arda için sabırlı olunmasını gerektiğini vurgulayan antrenör, ” Arda Güler, fizikî olarak her geçen gün daha da güzele gidiyor. Şu anda âlâ ve mühlet almaya devam edecek. Lakin daha evvel de söylediğim üzere ona karşı sabırlı olmamız gerekiyor. Üzerinde çok fazla baskı olduğunun farkındayım zira koca bir ülke onu Real Madrid’de forma giyerken görmek istiyor. Fakat çocuk daha 18 yaşında. Vakti gelecek ve Real Madrid’de oynayacak” dedi.

PEŞ PEŞE SAKATLIKLAR YAŞADI

Yıldız furbolcu Arda Güler, Madrid’in ABD’de yaptığı dönem öncesi kampında sakatlanmış ve 14 Ağustos’ta sağ dizinden menisküs ameliyatı olmuştu. Yaklaşık iki ay süren sakatlığından sonra 21 Eylül’de ekiple bir arada idmanlara başlayan Güler, 26 Eylül’de de tekrar sakatlanıp bir mühlet alanlardan uzak kalmıştı. Bu süreçten sonra riske edilmeyen ve vakit zaman ekipten farklı çalışan Arda Güler, 201 gün sonra yeşil alanlara döndü.

Kaynak: Haberler.com / Spor

Oyun Haberleri

Gönderiliyor
Kullanıcı oyu
0 (0 Oy)