PSG defterini kapatıyor! Barcelona, Messi’yi resmen açıkladı

Paris Saint-Germain ile kontratı dönem sonunda sona erecek olan Lionel Messi, Barcelona’ya geri dönmeye hazırlanıyor. Katalan devinin lider vekili Rafa Yuste, çarpıcı bir açıklamada bulundu.

“TEMAS HALİNDEYİZ”

Yuste yaptığı açıklamada, “Hayattaki hoş öykülerin yeterli bitmesi gerektiğine inanıyorum. Leo Messi ve ailesi, onlara ne kadar düşkün olduğumu biliyorum. Leo’nun ayrılığı sırasında çok makûs oldum. Şayet La Masia ve altyapıdan bahsediyorsak, Messi’den bahsediyoruz demektir. Elbette, onun geri dönmesini çok isterim. Lionel Messi ile temas halindeyiz, evet!” dedi.

“KADER, BİZİ TEKRAR BİR ORTAYA GETİRECEK”

Messi’nin geri döneceğine inandığını belirten Yuste, “Bu karşılıklı bir aşk kıssası. Messi, futbolu Barcelona’da bırakmalı. Aşıksanız ve ayrılırsanız, daima onu özlersiniz. Barcelona, Messi’ye her vakit aşık kalacak. Messi de Barcelona’ya ve kente daima aşık. Yazgı, bizi yeniden bir ortaya getirecek.” sözlerini kullandı.

“ŞARTLARI ZORLAYACAĞIZ”

Transferin gerçekleşmesi için maaş bütçesinde ayarlama yapmaları gerektiğini söyleyen Yuste, “Koşulları yerine getirebilirsek her şey mümkün. Leo, şu an bir Paris oyuncusu. Ben yalnızca kendi hislerimi anlatıyorum. Paris’in günlük işlerine karışmak istemem. Lakin, Messi’yi geri getirebilmek için kuralları zorlayacağız.” dedi.

Oyun Haberleri

Gönderiliyor
Kullanıcı oyu
0 (0 Oy)