Real Betis Lideri Haro: Biz Galatasaray’a 5 milyon Euro ödemedik

Real Betis Kulübü Lideri Angel Haro, Galatasaray’dan aldıkları Cedric Bakambu transferi için çarpıcı savlarda bulundu. Kulüp lideri Haro,Bakambu transferi için Galatasaray’a 5 milyon euro ödemediklerini, o paranın içerisinde oyuncunun maaşının da olduğunu söyledi.

SATAN HER VAKİT DAHA DEĞERLİYE SATTIĞINI SÖYLER

Marca gazetesine röportaj veren Real Betis Kulübü Lideri Haro, “Bir müddettir buralardasınız ve bunun nasıl bir şey olduğunu biliyorsunuz, satan mümkün olduğu kadar değerliye sattığını, satın alan ise mümkün olduğu kadar ucuza aldığını söylemeye çalışıyor. Gerçek şu ki, sayılarla palavra söylemiyoruz, ödediğimiz ölçünün bir kısmı oyuncunun maaşını içeriyor” dedi. Transferde bulunan bonuslarla ilgili de Haro, “Bonusların gerçekleşmesi için kulüp tarihinde eşi gibisi görülmemiş muvaffakiyetler elde etmemiz gerekiyor. Umarım bonusları ödemek zorunda kalacak kadar başarılı oluruz” dedi.

GALATASARAY TRANSFERİ NASIL DUYURMUŞTU ?

Galatasaray Cedric Bakambu’nun Real Betis’e transferini KAP’a şöyle bildirmişti “Profesyonel Futbolcumuz Cedric Bakambu’nun transferi konusunda Real Betis Balompié SAD ile mutabakata varılmıştır.Yapılan muahedeye nazaran Real Betis Balompié SAD, Şirketimize net 5.000.000 Euro garanti fiyat ile net 5.050.000 Euro fiyatında kurala bağlı bonus ödeyecektir”

Kaynak: Haberler.com / Spor

Oyun Haberleri

Gönderiliyor
Kullanıcı oyu
0 (0 Oy)