Resident Evil 4 Remake’den bomba üzere başlangıç: Milyonlarca sattı!

2005 yılında piyasaya sürülen oyunun yenilenmiş hali olarak karşımıza çıkan Resident Evil 4 Remake, geçtiğimiz günlerde çıkış yaptı. Oyun, oyuncular tarafından büyük ilgi ile karşılandı. Hatta Steam’de en çok satanlar listesine bile girdi. Bugün ise Resident Evil 4 Remake’in imalcisi Capcorn Production Studio, oyunun kaç adet sattığını açıkladı.

RESIDENT EVIL 4 REMAKE, BİRİNCİ İKİ GÜNDE 3 MİLYON SATIŞ YAPTI

Resident Evil 4 Remake, Raccoon City ismindeki kentte gerçekleşen biyolojik felaketten 6 yıl sonrasında geçiyor. Oyunda Casus Leon S. Kennedy karakterini canlandırıyoruz ve maksadımız, liderin örgüt tarafından kaçırılan kızını kurtarmak.Oyunun geliştiricisi Capcorn Studio, bugün resmi internet sitesi üzerinden yayınladıkları blog gönderisinde Resident Evil 4 Remake’in satış sayısını paylaştı. Şirket, oyunun dünya genelinde PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S ve PC platformlarında toplamda 3 milyondan fazla kopya sattığını açıkladı.

RESIDENT EVIL 4 REMAKE KAÇ TL?

Resident Evil 4 Remake, 887,29 TL fiyat etiketiyle Steam’de PC için satışa sunuldu. Oyuna daha fazla içerik getiren bir üst versiyonu Deluxe Edition ise 1 bin 70 TL fiyatında.

Kaynak: Shiftdelete / Teknoloji

Oyun Haberleri

Gönderiliyor
Kullanıcı oyu
0 (0 Oy)