Steam’de en çok satan oyunlar açıklandı! 21 – 28 Mart 2023

Steam data tabanından oyun ve donanım bilgileri elde etmek için üçüncü parti bireyler tarafından oluşturulan SteamDB sitesinin datalarına nazaran haftanın en çok satan oyunları açıklandı. Listenin birinci 10 sırası geçen hafta ile çabucak hemen birebir. Pekala, Steam’de haftanın en çok satan oyunları neler? İşte ayrıntılar…

STEAM’DE EN ÇOK SATAN OYUNLAR – 28 MART 2023

  1. Resident Evil 4 Remake
  2. Steam Deck
  3. Call of Duty Çağdaş Warfare 2
  4. EA SPORTS FIFA 23
  5. Sons of the Forest
  6. Forza Horizon 5
  7. Hogwarts Legacy
  8. The Last of Us Part I
  9. STAR WARS Jedi: Fallen Order
  10. Cities Skylines

Steam’de Resident Evil 4 Remake’in piyasaya sürülmesiyle bir arada geçtiğimiz hafta en çok satan oyunlar listesinde birinci sıraya yerleşti. Çabucak gerisinde ise Steam’in taşınabilir el bilgisayarı olan Steam Deck yer alırken üçüncü sırad aise Call of Duty Çağdaş Warfare 2 yerleşti.

FIFA 23, listede dördüncü sıraya yükselirken Şubat ayında piyasaya sürülen Sons of the Forest, beşinci sırada yer aldı. Onun çabucak ardında ise tüm vakitlerin en uygun yarış oyunu serisi Forza Horizon’ın 2021’de piyasaya sürülen oyunu Forza Horizon 5 yer alırken 2023 yılının en çok beklenen oyunları ortasında yer alan Hogwarts Legacy, yedinci sırada.

Geçtiğimiz günlerde çıkış yapan The Last of Us Part I, listenin sekizinci sırasında yer alırken önümüzdeki hafta birinci üçte yer alması bekleniyor. Çabucak gerisinde STAR WARS Jedi: Fallen Order ve son sırada ise Cities Skylines yer aldı.

Oyun Haberleri

Gönderiliyor
Kullanıcı oyu
0 (0 Oy)