Samsung’un yeni muhteşem taşınabilir SSD’si ortaya çıktı

Samsung, geçtiğimiz Nisan ayında T7 Shield SSD’yi piyasaya sürdü. Bu aygıt aslında 1TB ve 2TB depolama boyutlarında Hindistan’da mevcuttu. Artık Güney Koreli marka, aygıtın daha yüksek bir depolama seçeneğini duyurdu. Samsung T7 Shield Taşınabilir SSD, artık 4TB depolama seçeneğiyle mevcut. Depolama artışı haricinde, aygıt öteki depolama seçenekleriyle tıpkı özelliklere ve özelliklere sahiptir.

Samsung T7 Shield Taşınabilir SSD, suya, toza ve darbelere güçlü sağlam bir dış yüzeye sahiptir. IP65 sertifikalı olan aygıt, her vakit hareket halinde olanlar için ülküdür. Depolama aygıtı bir kredi kartı büyüklüğünde ve yalnızca 98 gram ağırlığındadır.

Samsung’un yeni üstün taşınabilir SSD’si ortaya çıktı

Samsung T7 Shield SSD, yüksek kaliteli fotoğraflar, oyunlar, 4K ve 8K görüntüler vb. için 4TB depolama kapasitesi sunar. Ayrıyeten 1TB ve 2TB seçenekleri de mevcuttur. Aygıt, sırasıyla 1.050 ve 1.000 MB/s okuma ve yazma suratına sahiptir. 5 GB’lık 4K kalitesinde bir görüntü için laptop indirme müddetini yalnızca 8 saniyeye kadar azalttığı tez ediliyor. Harici sabit disk şoförlerine nazaran 9.5 kat daha süratli olduğu söyleniyor ve tutarsız performans tasalarını de azaltıyor. Samsung T7 ayrıyeten, aygıt kaybolursa bile tüketicinin bilgilerini korumak için 256 bit AES ve donanım şifrelemesine sahiptir. Sürücüyü kolaylıkla yönetmek için Samsung Magician yazılımı bulunmaktadır.

Samsung T7 Shield Taşınabilir SSD, 3 yıllık bir garantiye sahiptir ve mavi, gri ve kırmızı renklerde sunulur. 4TB varyantı, markanın çevrimiçi ve çevrimdışı mağazalarından, Amazon’dan ve tüketici elektroniği mağazalarından satın alınabilir.

Oyun Haberleri

Gönderiliyor
Kullanıcı oyu
0 (0 Oy)