Samsung’un zımnî silahının özellikleri ortaya çıktı! Bu nasıl telefon!

Samsung’un beşinci jenerasyon katlanabilir telefonlarını Ağustos ayında duyurması bekleniyor. Samsung Galaxy Z Fold 5 daha evvel çeşitli sızıntılara mevzu oldu. Artık, katlanabilir telefonun ABD versiyonu Geekbench benimseyerek aygıtın ana özelliklerini açıkladı.

Samsung Galaxy Z Fold 5, benimseyen SM-F946U model numarası ile benckmark veritabanında listeleniyor. Listelemede, “kalama” isimli anakartı ile birlikte üç çekirdeği 2.02GHz suratında, dört çekirdeği 2.80GHz suratında ve birincil çekirdeği 3.36GHz suratında süreç yapıyor. Katlanabilir telefon 12GB RAM ile listelenirken, daha fazla RAM ve depolama konfigürasyonu da bekleniyor. Yazılım olarak, aygıt kutusundan Android 13 işletim sistemiyle çıkacak.

Samsung’un saklı silahının özellikleri ortaya çıktı! Bu nasıl telefon!

Samsung Galaxy Z Fold 5, Geekbench’in tek çekirdekli ve çok çekirdekli test sonuçlarında sırasıyla 2,014 ve 5,022 puan alıyor. Bunun dışında benchmark veritabanı öbür rastgele bir bilgi açıklamıyor.

Daha evvelki sızıntılarda, Samsung Galaxy Z Fold 5‘in yeni bir su damlası menteşe teknolojisi ile donatılacağı belirtiliyordu. Yeni menteşe sayesinde, katlandığında panel ortasındaki boşluk azaltılacak. Ayrıyeten aygıtın yükünün Fold 4‘ten daha az olacağı ve bu yükün 254 gram düzeyinde olacağı tez ediliyor. Kamera suramı açısından Galaxy Z Fold 5, 50MP ana sensör, 12MP ultra geniş açılı lens ve 10MP telefoto ünitesine sahip olacak.

Oyun Haberleri

Gönderiliyor
Kullanıcı oyu
0 (0 Oy)