Spotify kullanıcıların isteklerine sonunda yanıt verdi

Platformun 2021’de piyasaya sürdüğü ruh hali, on yıllar ve cins çalma listelerini temel alan Spotify bugün, şirketin tüm şahsileştirilmiş çalma listelerini “eğlenceli bir şekilde” birleştirdiğini söylediği bir özellik olan Niche Mixes’i tanıttı.

Kısacası, artık Spotify’dan neredeyse her ruh hali yahut çeşit için algoritmik olarak oluşturulmuş bir karışım oluşturmasını isteyebilirsiniz. Bunu yapmak için Spotify’ın arama çubuğuna gidin ve uygulamanın sizin için müzik yapmasını istediğiniz aktifliği yazın ve sonuna “mix” ekleyin. Burada hayli yaratıcı olabilirsiniz.

Spotify kullanıcıların isteklerine sonunda karşılık verdi

Spotify’dan benim için bir cadı konutu çalma listesi ve akabinde rahatlatıcı görüntü oyunu müzikleri içeren bir çalma listesi oluşturmasını istedim. Her iki durumda da Spotify, uygun parçaları seçti ve hayli da uygun bir iş çıkardı. Bununla birlikte, bazen Spotify’ın istediğiniz karışım için tam bir eşleşme üretmediği durumlarla karşılaşabilirsiniz de. Örneğin bir de “dubstep çalışma karışımı” oluşturmasını istedim ancak bunun yerine yalnızca bir idman çalma listesi alabildim.

Şirketin diğer şahsileştirilmiş mix’lerinde olduğu üzere, her çalma listesinin daha evvel duymamış olabileceğiniz modüllerin yanı sıra tanıdık müziklerin bir karışımını içermesini bekleyebilirsiniz. Niş karışımlar, günümüzde İngilizce arama yapan fiyatsız ve Premium kullanıcılara sunulmaktadır.

Oyun Haberleri

Gönderiliyor
Kullanıcı oyu
0 (0 Oy)