Uygun fiyatlı Red Magic 4K oyun monitörü global pazara geldi!

Red Magic, 4K monitör, mekanik klavye ve oyun farelerinin global lansmanını duyurdu. Red Magic’in yeni monitörünün 27 inçlik Küçük LED paneli, 3840 x 2160 piksel 4K çözünürlüğe ve 178° geniş görüş açısına sahip. Milimetre dalga kablosuz ekran yansıtma özelliği, minimal gecikme ve kalite kaybı olmadan 4K görüntülerin kablosuz olarak yansıtılmasına imkan tanır.

Ayrıca, monitör, HDR 1000, ΔE<1 renk doğruluğu ve AMD Freesync Premium Pro ile NVIDIA G-Sync’i de sunar. Ultra yüksek frekanslı PWM karartma dayanağı de sunan monitör, TÜV Rheinland tarafından Düşük Mavi Işık emisyonu için sertifikalandırılmıştır. Monitörün arayüzü, bir HDMI 2.1 portu ve aksi güç kaynağı için 90W’lık bir USB Type-C portu içerir. Monitörün standı, kolay yükseklik ve döndürme ayarlarına müsaade verir.

Uygun fiyatlı Red Magic 4K oyun monitörü global pazara geldi!

Red Magic’in oyun fareleri 2.4GHz’de çalışan kablosuz bir aygıttır ve DPI aralığı 50 ila 26000’dir. Pixart PAW3395 sensörüne ve sırf 0,3 mm’lik kısa bir seyahat aralığı ve 80 milyon tıklama ömrüne sahip Kaihua GM 8.0 Black Mamba mikro anahtarına sahiptir.

Red Magic’in oyun mekanik klavyesi, askıda PBT tuş kapaklarına sahiptir ve TTC süratli gümüş şaft sürümü V2 anahtarlarını kullanır. Kablolu, Bluetooth ve 2,4 GHz üçlü ilişki dayanağı sunar ve Vuruş Rezonansını ortadan kaldırmak için Gasket yapıyı kullanır. Klavye, RGB aydınlatma efektleri, tam tuş sıcak takma ve ışıklar açıkken 28 saat, kapalıyken 200 saat dayanan 4000mAh dahili bataryaya sahiptir.

Ayrıca, klavyenin sağ üst köşesinde, gerçek vakitli parametreleri ve özelleştirilebilir Red Magic art planını görüntüleyebilen küçük bir 1.47 inç ekranı bulunur. Ekranın yanındaki düğme, süratli ses seviyesi ayarlamalarına ve öbür sistem parametrelerine imkan tanır. Red Magic oyun klavyesi 199 dolar, oyun faresi ise 99 dolardan satışa sunuldu.

Oyun Haberleri

Gönderiliyor
Kullanıcı oyu
0 (0 Oy)