Vivo’nun yeni katlanabilir akıllı telefonundan yeni sızıntılar var

Katlanabilir akıllı telefonlar, kitap üzere katlanabilen, daha büyük bir ekran sunarken hala kompakt bir form faktörü sağlayan taşınabilir aygıtlar arenasında son trendlerden biridir. Bu aygıtlar çoklukla kırılma olmadan bükülebilen esnek OLED ekranlar kullanır ve gelişmiş menteşe ve ekran teknolojileri ile mümkün kılınır. Katlanabilir akıllı telefonlar, kullanıcılara çoklu süreç yapma imkanı sunar, yan yana birden fazla uygulama açma imkanı sunar ve tıpkı vakitte daha etkileyici görüntü ve oyun tecrübeleri için kullanılabilir.

BBK Electronics şirketinin değerli bir akıllı telefon markası olan Vivo, Nisan 2021’de Vivo X Fold‘un piyasaya sürülmesiyle katlanabilir telefon piyasasına girdi. Onun devamı olan Vivo X Fold+, yükseltilmiş bir yonga seti, daha büyük bir pil ve daha süratli şarj özellikleri ile Eylül ayında piyasaya sürüldü.

Vivo’nun yeni katlanabilir akıllı telefonundan yeni sızıntılar var

Şirket, Snapdragon 8 Gen 2 yonga seti tarafından desteklenen ve 120W’lık kablolu şarjı destekleyebilen Vivo X Fold 2 üzerinde çalıştığı bildiriliyor. Artık, Vivo’nun katlanabilir serisini bir katlama telefonuyla genişletmeyi düşündüğü konuşuluyor. Bu, Aralık 2022’de Find N2 Flip’i piyasaya süren kardeş şirketi Oppo’nun müsaadeden gittiği manasına gelir. Bölüm içi bir kaynak olan SnoopyTech’in bir tweetine nazaran, Vivo X Flip Google Play sertifikası almış ve yakında V2256A model numarasıyla duyurulabilir.

BBK Electronics’in ortak sahipliğinden ötürü, Vivo X Flip’in Oppo Find N2 Flip ile benzerlikler taşıma mümkünlüğü bulunuyor. Bilindiği üzere Find N2 Flip, MediaTek Dimensity 9000+ yonga seti ve 256GB depolama alanına sahip 8GB RAM ile desteklenen, 1080 x 2520 çözünürlüğe (FHD+) sahip 6.8 inç AMOLED ekranı bulunan bir telefon. Ayrıyeten kamera heyetimi da, 50MP birincil kamera, 8MP ultra geniş kamera ve 32MP ön kamera bileşenlerini içerir. Ayrıyeten bu telefonun , 44W süratle şarj edilebilen 4300mAh bir pil ile desteklendiğini de hatırlatalım.

Oyun Haberleri

Gönderiliyor
Kullanıcı oyu
0 (0 Oy)